Poranek wielkanocny

27 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Wielkanocnych. Uczniowie klasy II przedstawili zwyczaje i tradycje świąteczne, które przeplatały się z piosenkami i tańcem kurcząt. Dzięki kolorowym strojom, muzyce i dekoracji w naszej szkole zapanował już świąteczny nastrój, a symboliczny Śmigus Dyngus wywołał radość nie tylko na twarzach najmłodszych. Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor Henryk Węglarz podziękował młodym artystom za występ oraz złożył życzenia świąteczne wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Do życzeń dołączył się również przedstawiciel SU Wiktor Dulak. Po części artystycznej Pani Wicedyrektor Monika Hurkała wręczyła dyplomy uczestnikom X edycji konkursu „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę” na etapie szkolnym:

I miejsce Wiktoria Habas,

II miejsce Zofia Cześniakowska oraz Alicja Mastalska

Dziewczyny dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom zakwalifikowały się do etapu rejonowego