Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 3 marca odbył się XII Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Szczawnicy. Organizatorem było Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym pw. Świętego Wojciecha. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach 1963 km (1963 r. zginął ostatni Żołnierz Wyklęty - Józef Franczak) oraz 6 km.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII i VIII. Martyna Ciesielska, Paulina Feleńczak, Daniel Hurkała, Łukasz Dłubacz oraz  Bartosz Mastalski spisali się bardzo dobrze i zasługują na wielkie brawa, ponieważ pokonali dystans 6 km. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i koszulkę. Szczególnie gratulujemy Martynie która zdobyła II miejsce oraz Paulinie która zdobyła III miejsce. Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.