Spotkanie z podróżnikiem

Przygoda z podróżą tych niezwykłych ludzi rozpoczęła się właśnie tak, jak nasze spotkania na szkolnym korytarzu. Pierwszą wirtualną podróż odbyli do Indii i właśnie wtedy postanowili realizować swoje dziecięce marzenia. Pomógł im w tym znajomy, który powiedział „Żyj swoimi marzeniami, ale nie prześnij swojego życia” 25 X 2023 r. przyjechał do naszej szkoły przedstawiciel firmy „Trzask”, pan Samuel Kempski, który opowiedział nam o wspaniałej podróży do Egiptu. Przedstawione filmy, zdjęcia, ciekawostki oraz pokaz pamiątek i strojów pobudził naszą ciekawość i nieodpartą chęć podróżowania. Kto wie? Może ktoś z naszego szkolnego korytarza zostanie wielkim podróżnikiem i na nowo będzie odkrywał najciekawsze zakątki świata.